BARBORA. KVAPAS NAMAMS 100 ml.

 • BARBORA. KVAPAS NAMAMS 100 ml.

  Poetiškas, sodrus, svaiginantis aromatas, užburiantis ir sukeliantis malonią priklausomybę. 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Karalienės ir didžiosios kunigaikštienės įkvėptas aromatas pirmiausia prabyla giliu ir jausmingu rožės, jazmino, ambros, muskuso ir avietės akordu. Čia pat jaukiai ir minkštai skleidžiasi santalmedis, vanilė ir pačiulis, geidulingai atsiliepia kedras, snaputis, vetiverija ir gvazdikėlis.

  Stilingas ir patogus būdas namų kvėpinimui. Popierinėje pakuotėje rasite 100 ml karališkos raudonos spalvos stiklo buteliuką su sidabro spalvos kamšteliu ir 8 baltos spalvos medvilnės/poliesterio pluošto lazdeles. Kvapo aliejaus užtenka iki 3 mėn. 

  Naudojimo instrukcija: Išpakuokite buteliuką ir lazdeles. Atsukite dekoratyvinį dangtelį ir ištraukite plastikinį sandarinimo kamštelį. Užsukite dekoratyvinį dangtelį atgal ir sumerkite į kvepiantį aliejų lazdeles. Tolygiai jas paskirstykite. Lazdelės pritrauks kvapo aliejų per kelias valandas ir galėsite mėgautis sklindančiu aromatu. Kvapo stiprumą galima reguliuoti keičiant merkiamų lazdelių kiekį. Lazdelėms naudojamas specialus pluoštas, todėl jų nereikia vartyti. Kvapo intensyvumas priklauso nuo aplinkos sąlygų ir temperatūros. 

  Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo ugnies. Degus. Patekus į akis - išplauti dideliu kiekiu vandens ir esant reikalui kreiptis į medikus pagalbos.

  Pagaminta Lietuvoje.