PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Prekių atsiėmimas biure, galimas darbo dienomis nuo 15:30 iki 17:00 h. Metalo g. 10, Vilnius. Prašome atvykti atsiimti užsakymo tik gavus pranešimą el. paštu, kad Jūsų užsakymas jau paruoštas. Jei nurodytas laikas nepatogus, susisiekite, suderinsime kitą atsiėmimo laiką. 

  Užsakymai po apmokėjimo paruošiami išsiuntimui per 1-2 darbo dienas. 

  Visos prekės esančios elektroninėje parduotuvėje yra sandėlyje Vilniuje.

  Užsakymai pristatomi Venipak kurjerių paslaugomis jūsų nurodytu adresu arba į jūsų pasirinktą Venipak ir LP Express paštomatą ar atsiėmimo punktą "Pick Up", per 1-2 darbo dienas.

  Venipak ir LP Express paštomatuose siuntos saugomos 3 paras.

  Atsiėmimo punktai "Pick Up" tai atsiėmimo vieta fizinėse parduotuvėse: Knygynai "VAGA", "Eurokos", "AIBĖ", "EOLTAS",  "Saurida", "Paper Seal", "Urmo bazė", "TECHasas", Molėtų " Įrankių sala", BIKUVA, BEMIJA, KIVI, DROGAS, Vilaviškio knygynas, Lietuvos pašto skyriai, Venipak terminalo atsiėmimo punktai ir kt.

  Atsiėmimo punktų sąrašą rasite pasirinkę pristatymo būdą  "Venipak paštomatai ir pick up siuntų taškai". 

  Siuntimo kaina į Venipak paštomatus ir atsiėmimo punktus - 3 €. Užsakymai nuo 50 € į Venipak ir LP Express paštomatus ir "Pick Up" atsiėmimo punktus siunčiami nemokamai.

  Prekių pristatymo kaina nurodytu adresu su Venipak kurjeriu - 6 €.   

   

  Užsakymai pristatomi Itella kurjerių paslaugomis jūsų nurodytu adresu arba į jūsų pasirinktą Smartpost paštomatą  per 1-3 darbo dienas.

  Siuntimo kaina su Itella į smartpost terminalus - 2 €. Užsakymai nuo 40 € į Smartpost  paštomatus siunčiami nemokamai. 

  Smartpost paštomatuose siuntos saugomos 7 paras. Paštomatai stovi prekybos centro viduje.

  Prekių pristatymo kaina nurodytu adresu su Itella kurjeriu -  3,50 €. Užsakymai nuo 55 € su Itella kurjeriu pristatomi nemokamai.