Linksmas lubų lempos apšvietimo laikiklis

 • Linksmas lubų lempos apšvietimo laikiklis

  LAIMINGAS HERMANAS - lubų lempos pagalbininkas linksmesniam interjerui

  NEMOKAMAS SIUNTIMAS!  

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Pagaliau! Atnaujinama viena nuobodžiausių interjero dizaino dalių – niūrūs lubų lempų laikikliai. Akį traukiantis LAIMINGAS HERMANAS, įneš gyvybės ir emocijų. Pažvelkite į lubas ir pasiruoškite šypsotis, ypač kai pamatysite LAIMINGĄ HERMANĄ, kabantį virš jūsų galvos ir laikantį apšvietimo lempą! Komplekte yra laido laikiklis, kurio pagalba lengvai galima reguliuoti CEELING pakabinimo aukštį.

  Ar tu žinai? LAIMINGAS HERMANAS yra pagaminti iš aukščiausios kokybės ABS plastiko, pasižyminčio ilgaamžiškumu, atsparumu korozijai, spalvos išsaugojimu ir 100% perdirbamams. Svoris: 165 g. Aukštis: 15,5 cm. Plotis: 16 cm. Gylis: 12 cm. Viso komplekto svoris 300g.

  Surinkimo dalys: 3x varžtai, 3x inkarai, 1x gnybtų juostelė, montavimo vadovas. 100% Pagaminta Vokietijoje, iš Frankfurto su meile! Atnaujinkite savo lubas su TASSEN by 58products gražia ir sumania CEELINGS kolekcija. TASSEN by 58 products CEELINGS gaminiai „LAIMINGAS HERMANAS“ ir „ŠVIESOS SAUJA“ buvo įvertinti 2022 m. Vokietijos dizaino apdovanojimu kategorijoje „Puikus gaminio dizainas – apšvietimas“.