OOGNIS FOREST - Gintaro oud

 • OOGNIS FOREST - Gintaro oud

  Įsivaizduokite, kaip vasarą miške pasileidžiate plaukus su Amber Oud žvake – šafrano, agarmedžio, gintaro ir sausos vanilės pupelių natos tikrai padės.  

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Įsivaizduokite, kaip vasarą miške pasileidžiate plaukus su Amber Oud žvake – šafrano, agarmedžio, gintaro ir sausos vanilės pupelių natos tikrai padės.

  Kvapų natos:

  VIRŠUS: šafranas

  ŠIRDIS: agarmedis (gilus vanilinis medienos kvapas su sandalmedžio ir kedro natomis)

  PAGRINDAS: gintaras ir sausos vanilės pupelės

  Kiekviena žvakių talpykla yra pagaminta rankomis iš natūralios medienos. Graži, minimalistinė ir jauki skandinaviško dizaino detalė Jūsų namams. Žvakės yra pripildytos kruopščiai sukurtų miško įkvėptų kvapų, kad galėtumėte maudytis miško aromatuose savo namuose. Degimo laikas: 50h+.
  SPRAGSINTI MEDINĖ DAGTIS  – ne tik nuostabiai atrodo, bet ir nepaprastai dega. Uždekite ir mėgaukitės tyliu traškesio garsu, primenančiu laužą miške.

  Sudėtis:
  100 % natūralus sojų vaškas
  Subtiliai traškanti medinė dagtis
  Rankų darbo degintas medinis indelis su stiklo sluoksniu

  Svoris – 400 g; indelio dydis – 10 x 9 cm; pakuotės dydis – 11 x 11 cm.
  Prieš naudojant, išimkite žvakę iš pakuotės ir nuvalykite nuo pakavimo medžiagų. Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Saugokite nuo vaikų, gyvūnų ir degių medžiagų. Visada palikite bent 10 cm atstumą tarp degančių žvakių. Leiskite žvakei atvėsti prieš vėl ją uždegant.

  Žvakė supakuota gražioje dovanų dėžutėje.