OOGNIS FOREST - Vetiverijų laukai

 • OOGNIS FOREST - Vetiverijų laukai

  Atraskite kerinčius vetiverijų laukus namuose – užmerkite akis, pajuskite subtilius žolės aromatus, subtiliai papildytus šafrano, oud, vanilės natomis. 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Atraskite kerinčius vetiverijų laukus namuose – užmerkite akis, pajuskite subtilius žolės aromatus, subtiliai papildytus šafrano, oud, vanilės natomis.


  Kvapų natos:

  VIRŠUS: šafranas

  ŠIRDIS: vetiverijos (kvepia kaip sausa žolė, žemiškas, bet su šiltesniais ir sodresniais atspalviais)

  PAGRINDAS: oud (kvepianti, tamsi dervinga mediena ir gintaras); vanilė

  Kiekviena žvakių talpykla yra pagaminta rankomis iš natūralios medienos. Graži, minimalistinė ir jauki skandinaviško dizaino detalė Jūsų namams. Žvakės yra pripildytos kruopščiai sukurtų miško įkvėptų kvapų, kad galėtumėte maudytis miško aromatuose savo namuose. Degimo laikas: 50h+.
  SPRAGSINTI MEDINĖ DAGTIS – ne tik nuostabiai atrodo, bet ir nepaprastai dega. Uždekite ir mėgaukitės tyliu traškesio garsu, primenančiu laužą miške.

  Sudėtis:
  100 % natūralus sojų vaškas
  Subtiliai traškanti medinė dagtis
  Rankų darbo degintas medinis indelis su stiklo sluoksniu

  Svoris – 400 g; indelio dydis – 10 x 9 cm; pakuotės dydis – 11 x 11 cm.
  Prieš naudojant, išimkite žvakę iš pakuotės ir nuvalykite nuo pakavimo medžiagų. Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Saugokite nuo vaikų, gyvūnų ir degių medžiagų. Visada palikite bent 10 cm atstumą tarp degančių žvakių. Leiskite žvakei atvėsti prieš vėl ją uždegant.

  Žvakė supakuota gražioje dovanų dėžutėje.