Kaip KURT COBAIN - the delicious grunger

 • Kaip KURT COBAIN - the delicious grunger

  Juokingai gražiai atrodantis ir panašus į Kurtą, jis pats susikūrė pagal savo ikoną su pūkuotais megztiniais, baltais akiniais nuo saulės, pašėlusių gyvūnų raštai ir aptemptais džinsais. 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Juokingai gražiai atrodantis ir panašus į Kurtą, jis pats susikūrė pagal savo ikoną su pūkuotais megztiniais, baltais akiniais nuo saulės, pašėlusių gyvūnų raštai ir aptemptais džinsais. Nuo to laiko nuolat skandavo apie dezodorantus ir nepastovias merginas. Skanus grundžeris yra nuotaikingas vadovas šauniems vakarėlio dalyviams ir audringiems nirvanos ieškotojams.

  Jis sako: „kvepia kava"  

  Populiarūs ikoniniai atvaizdai nutapyti pačios Polonos. Autentiški rankų darbo, PolonaPolona formos puodeliai išdegti aukštesnėje nei 1200 laipsnių temperatūroje.

  Kietasis porcelianas tinkamas naudoti indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje. Naujos sudėties kauliniame porceliane nėra tikrų kaulų ir gyvūnų dalių.

  Kad kaulinis porcelianas būtų tinkamas veganams, puodeliai yra kruopščiai gaminami naudojant kaulų pakaitalą!

  Puodelis yra 100 % išskirtinio rankų darbo kūrinys, todėl jį galima vadinti unikaliu. Gamintojas leidžia nedidelius netikslumus, nes tai yra rankų darbas iš išskirtinio kaulinio porceliano. 

  Puodelio talpa apie 350 ml.

  Svoris apie 374 gr.

  Medžiaga kaulinis porcelianas.

  Supakuotas gražioje dėžutėje, kurią galėsite panaudoti pakartotinai vėliau.

  Pagaminta ES.