Kaip NIKOLA TESLA - the storm chaser

 • Kaip NIKOLA TESLA - the storm chaser

  Apšviestas Nikolo, dienas leidžia svarstydamas apie elektros sroves ir skaičiaus trečią paslaptį. Be galo žavisi prestižiniais viešbučiais, daugiafaziais varikliais
  ir gerai nupoliruotais sidabro dirbiniais. 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Apšviestas Nikolo, dienas leidžia svarstydamas apie elektros sroves ir skaičiaus trečią paslaptį. Be galo žavisi prestižiniais viešbučiais, daugiafaziais varikliais ir gerai nupoliruotais sidabro dirbiniais. Mėgsta smarkius žaibus ir šviesiai pilkus balandžius. Audros persekiotojas yra magnetinis palydovas futuristiniams vizionieriams ir kitiems genialiems mąstytojams.

  Jis sako: „ar tau atrodau įelektrintas?"  

  Populiarūs ikoniniai atvaizdai nutapyti pačios Polonos. Autentiški rankų darbo, PolonaPolona formos puodeliai išdegti aukštesnėje nei 1200 laipsnių temperatūroje.

  Kietasis porcelianas tinkamas naudoti indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje. Naujos sudėties kauliniame porceliane nėra tikrų kaulų ir gyvūnų dalių.

  Kad kaulinis porcelianas būtų tinkamas veganams, puodeliai yra kruopščiai gaminami naudojant kaulų pakaitalą!

  Puodelis yra 100 % išskirtinio rankų darbo kūrinys, todėl jį galima vadinti unikaliu. Gamintojas leidžia tam tikrus netikslumus, nes tai yra rankų darbas iš išskirtinio kaulinio porceliano. 

  Puodelio talpa apie 350 ml.

  Svoris apie 374 gr.

  Medžiaga kaulinis porcelianas.

  Supakuotas gražioje dėžutėje, kurią galėsite panaudoti pakartotinai vėliau.

  Pagaminta ES.